Продавец "Bruk Pac" развивает свой бизнес на Prom.ua 2 года.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
18 отзывов
Bruk Pac

Як купувати якісні речі дешевше

Як купувати якісні речі дешевше

1. Якщо якась річ потрібна Вам лише на пару раз - не купуйте її, а візьміть напрокат.

2. Цифрова техніка стрімко дешевшає з моменту появи на полиці. Тому не поспішайте купувати фотоапарати, ноутбуки, відеокамери, мобільні телефони і тому подібні речі - якщо Ви готові почекати, швидше за все, через місяць-два той же товар можна буде придбати дешевше.

3. Товари «з виставки» або «з вітрини» часто продаються з великою знижкою - навіть якщо нічим не відрізняються від товару «зі складу». Якщо на меблевій виставці Вам сподобався новий шафа - швидше за все, фірмі вигідніше буде продати його Вам за півціни в день закінчення виставки, ніж возитися з його поверненням на склад.

4. Чи завжди Вам потрібна найновіша модель фотоапарата, телефону або автомобіля? Нерідко модель «старого модельного ряду» може коштувати на 10-15% дешевше за ту, яка в моді сьогодні, нітрохи не поступаючись їй в якості.

5. Часом варто придбати не новий, а колишній вживаний або використаний товар. Ціна багатьох товарів падає на 40-60% в той момент, коли покупець знімає з них упаковку. Так що нерідко ви можете придбати практично новий товар, яким власник користувався один-два рази, а потім закинув (а то і зовсім не користувався) - за половину ціни того ж товару в магазині. Купувати за таким принципом можна майже все, що завгодно - від мобільних телефонів до автомобілів. До речі, американські мільйонери - справжні, а не герої кінофільмів - нерідко набувають саме старі автомобілі, щоб заощадити 20-30% від їх вартості.

6. Шукайте потрібні Вам товари не тільки на полицях магазинів, але і в газетах безкоштовних оголошень в розділі «Продаю», на інтернет-аукціонах, а також в ломбардах.