Продавец "Bruk Pac" развивает свой бизнес на Prom.ua 2 года.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
18 отзывов
Bruk Pac
  • "Bruk Pac"
  • Статьи
  • Скільки можна зібрати грошей, якщо просто кинути палити.

Скільки можна зібрати грошей, якщо просто кинути палити.

Скільки можна зібрати грошей, якщо просто кинути палити.

Уявімо собі молоду людину, яка працює в офісі, заробляє 10 000 -15 000 грн. в місяць і кожен день курить пачку сигарет L & M вартістю 35 грн.

Він вважає, що з цією зарплатою, пачка сигарет в день - зовсім нічого не означає. Уявімо, що б було, якби він кинув курити. В місяць він зміг би відкласти приблизно 1050 грн. Просто відкладаючи за рік він мав би 12 тисяч 600 грн.

Але якщо він грамотно розпорядиться цими грошима і щомісяця буде вкладати заощаджені 1050 грн. в банк під середні 15-18% (так, так - такі банки точно є) річних і реінвестувати відсотки, через 10 років він буде мати на своєму рахунку 340 000 грн.

Через 20 років, на його рахунку буде вже 2 мільйона 340 тисяч грн., зароблених просто на здоровий спосіб життя. Через 30 років, йому не потрібна пенсія, на його рахунку близько 19 млн грн.. з яких 143 тисячі він може почати знімати щомісяця у вигляді відсотків, залишивши основну суму своїм дітям і онукам. Просто кинувши палити. Вражає?