Продавец "Bruk Pac" развивает свой бизнес на Prom.ua 2 года.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
18 отзывов
Bruk Pac
  • "Bruk Pac"
  • Статьи
  • Як заощадити на продуктах харчування без втрати якості

Як заощадити на продуктах харчування без втрати якості

Як заощадити на продуктах харчування без втрати якості

 

1. Ходіть в продуктовий магазин тільки зі списком покупок, заздалегідь склавши його вдома - та купуйте лише товари строго за списком. Якщо ж спокуса «купити ще ось це печиво» занадто сильно, щоб йому чинити опір - заздалегідь відведіть якусь невелику суму на спонтанні покупки, і ні в якому разі не перевищуйте її.

 

2Перед тим, як складати список продуктів - загляньте в холодильник. Часто виявляється, що багато продуктів не витрачені (або навіть не розпаковані) ще з минулого разу.

 

3. Перед походом за продуктами - пообідайте або хоча б перекусіть. Відчуття голоду провокує Вас купувати набагато більше, ніж треба.

 

4. Не беріть з собою в магазин зайвих грошей, щоб не було спокуси витратити і їх теж

 

5Не обов'язково купувати «Екологічно чисту оливкову олію з оливок сорту" Чорний мамонт ", вичавлений рівно опівночі на перехресті трьох доріг 12-ю прекрасними дівчатами». Якщо Ви не шеф-кухар відомого ресторану, то зійде і звичайна оливкова олія - різницю ви не відчуєте.

 

6. Напівфабрикати обходяться Вам набагато дорожче тих продуктів, з яких вони зроблені. Навіть якщо не задаватися питанням, що могли покласти в фабричні котлети - купити фарш і зробити котлети самостійно може вийти на 15-25% дешевше.

 

7Як правило, вагові товари відчутно дешевше фасованих. Скибочки ковбаси або сиру в вакуумній упаковці зазвичай обходяться набагато дорожче, ніж така ж ковбаса або сир, нарізані продавцем. Красива упаковка зазвичай дорожче простої упаковки. Для того, щоб порівняти «чисті» ціни, перевіряйте вартість за 100 грамів.

 

8. Купуючи велику упаковку, Ви часто економите. З іншого боку, це не завжди так - іноді виробники створюють обманний «економ-пак», купивши який, ви нічого не виграєте, а то і переплатите. Тому знову повторю - перевіряйте ціну за 100 грамів товару в звичайній і в «економній» упаковці.

 

9. Продукти, які довго не псуються - консерви, крупи, макарони, рослинне масло, приправи і т. п. - іноді має сенс дешево купувати в дрібногуртових магазинах, зробивши запаси на півроку-рік вперед.

 

10Дивіться на полиці вище і нижче рівня очей - саме там хитрі власники супермаркетів ховають дешевші (і значить, менш вигідні для них) товари. 

 

11Ходіть за продуктами зі своєю великою і міцною сумкою. Це дозволить Вам не платити $ 50-70 на рік тільки за пакети і пакетики.

 

12. Відвідуючи кафе, не обов'язково з'їдати повний обід - краще замовте тільки одне блюдо. Це благотворно позначиться не тільки на Вашому гаманці, а й на вашій талії.

 

13. Менше обідайте в ресторанах і кафе, і частіше - вдома. Той же самий чай з пакетика, який в кафе обійдеться Вам в $ 0,5-1, а вдома буде коштувати всього $ 0.05.

 

14. Беріть з собою на роботу бутерброди і сендвічі замість того, щоб обідати в кафе або фаст - фудах. Це часто може заощадити Вам на місяць до $ 50-100.

 

15. Зовсім не обов'язково їсти м'ясо щодня - це дасть не тільки економію, а й користь для здоров'я.